☝ Право на повагу, належне (шанобливе) ставлення до людини є одним із основоположних прав людини, гарантованих Конституцією України.☝ Право на повагу, належне (шанобливе) ставлення до людини є одним із основоположних прав людини, гарантованих Конституцією України.
📖 Навіть перебуваючи у конфлікті з законом, кожен має право на забезпечення його конституційних прав. Відповідно до статті 7 Кримінально-виконавчого кодексу України, «держава поважає і охороняє права, свободи і законні інтереси засуджених, забезпечує необхідні умови для їх виправлення і ресоціалізації, соціальну і правову захищеність та їх особисту безпеку».
✅ Працівники пробації знають, що з поваги до особистості правопорушника починається довіра, що є важливим елементом у процесі ефективної роботи з такою людиною.
✅ Поважаючи колег та партнерів, розширюються можливості пробації.
✅ А прививаючи у клієнтів пробації повагу до Закону, працівники пробації знижують ризик порушення його норм, вчинення протиправної поведінки.

🗣 На питання про повагу як одну з цінностей пробації у черговій частині відео говорять керівники філій Центру пробації у Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Сумській, Хмельницькій та Чернівецькій областях: Вадим Книш, Олег Вдовиченко, Ольга Боровська, Микола Гричковський, Сергій Іскра та Руслан Кувіла (Руслан Кувила).

🎥 Загальне відео про візію, місію та цінності пробації можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=AnezsyrvmBk…
🎥 Роздуми керівників обласних філій Центру пробації про інновативність в пробації – за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=hMm-j7K_JSQ…
Далі буде… У наступних частинах – керівники інших регіональних філій розкажуть про професійність та партнерство в пробації.