Депутати Чернігівщини зацікавлені у розвитку пробації та підвищенні безпеки в громадіНа базі філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області днями відбулась робоча зустріч керівництва обласної філії пробації із депутатами Чернігівської районної ради та Чернігівської міської ради.
Участь у заході від Чернігівської районної ради взяли: Дмитро Шкильов, Дмитро Мехед, Денис Лисов. Чернігівську міську раду представляли Віталій Голець і Віктор Сехін.
Під час зустрічі начальник філії Центру пробації Євгеній Скалюн ознайомив присутніх із основними завданнями та напрямами діяльності підрозділів пробації, наголосив на економічних та соціальних перевагах покарання правопорушників без їх ізоляції від суспільства.
При цьому він зауважив, що виконання завдань пробації щодо сприяння правопорушникам у процесі змін, вирішення їх проблем та соціальна адаптація в громаді, а відтак і підвищення безпеки в громаді шляхом мінімізації вчинення ними нових правопорушень, можливі лише у співпраці підрозділів пробації з органами місцевого самоврядування, органами державної влади та громадськістю.
У рамках робочої зустрічі обговорили актуальні питання, вирішення яких сприятиме розвитку пробації на регіональному рівні. Зокрема, депутати висловили готовність до співпраці та надання підтримки органам пробації. Попередньо присутні домовилися спільно інформувати депутатів ОТГ та громадян про переваги пробації та можливості для здійснення волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією.
Окрім того, учасники зустрічі обговорили доцільність внесення змін до затверджених на районному та міському рівні програм щодо профілактики злочинності та підвищення безпеки в громадах, а саме – доповнити визначені заходи позиціями щодо роботи з клієнтами пробації.