Час для привітань і щирих побажань! Служба пробації вітає колег, партнерів та друзів, а також тих, хто ще не знає про пробацію, але, сподіваємось, у новому році захоче знати більше про нас, з новорічно-різдвяними святами!Час для привітань і щирих побажань! Служба пробації вітає колег, партнерів та друзів, а також тих, хто ще не знає про пробацію, але, сподіваємось, у новому році захоче знати більше про нас, з новорічно-різдвяними святами!
Традиційно колектив Державної установи «Центр пробації» з нагоди свят вітає усіх, хто, розділяючи ідеї пробації, долучається до створення безпечного суспільства та розвитку цього інституту в нашій державі.
Підрозділи пробації співпрацюють з багатьма органами державної влади та органами місцевого самоврядування, неурядовими інституціями, а також волонтерами пробації, які допомагають у наданні різноманітних послуг клієнтам пробації та допомагають поліпшувати умови праці для співробітників пробації. Окрема вдячність за підтримку й допомогу у впровадженні європейських стандартів та сучасних інструментів роботи – міжнародним партнерам. Завдяки інформуванню громадян про актуальні питання зростає довіра до пробації та поліпшується партнерство. І в цьому є значна заслуга журналістів, які висвітлюють суспільно-важливі теми.
З нагоди новорічно-різдвяних свят колектив Центру пробації адресував таким людям святкові листівки. Адже навіть в епоху діджиталізації листівки незмінно мають особливе значення та передають доброзичливість, добро та щирість.
Тож хай усмішка осяє кожного, хто отримає таке привітання від нас!