Працівники пробації взяли участь в акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності»Працівники пробації взяли участь  в  акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності»
Кожного року, в День української мови та писемності, усі охочі пишуть диктант. Цього року ХХ ювілейний Радіодиктант національної єдності відбувся 9 листопада о 9:00 в ефірі Українського радіо та Радіо Культура. Цьогоріч команда пробації також долучилася до всеукраїнського флешмобу.
Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був заснований 2000 року з метою об’єднання навколо мови. Отож, щороку усі охочі можуть взяти участь у написанні диктанту, щоб переглянути наскільки добре вони знають мову. Участь у акції беруть і за межами України.
Зачитала диктант відома акторка Римма Зюбіна. Текст для диктанту написав український письменник і видавець Іван Малкович.
Роботи, написані без помилок, будуть відзначені подарунками від партнерів проекту. Результати оголосять упродовж 1- 2 місяці.Інформація про переможців на сайті ukr.radio