Пробація починається із виконання «букви закону» про права людей та відповідальність за їх порушення, зі знання та дотримання норм багатьох правових актів, з поваги до Закону та його пропаганди серед тих, хто оступився і вчинив правопорушення.Пробація починається із виконання «букви закону» про права людей та відповідальність за їх порушення, зі знання та дотримання норм багатьох правових актів, з поваги до Закону та його пропаганди серед тих, хто оступився і вчинив правопорушення.
Працівники пробації – це універсальні фахівці, які задля ефективності роботи та досягнення кінцевої мети – позитивних змін у мисленні й поведінці осіб у конфлікті з законом, стають юристами, опановують психологію і вчаться бути менеджерами. Та більшість колективу Центру пробації представляють саме фахівці з юридичною освітою. І сьогодні у них професійне свято – День юриста України.
Щиро вітаємо колег зі святом і бажаємо здоров’я, наснаги, натхнення та удачі для реалізації всіх задумів та мрій! У справах – успіхів і перемог, у житті – яскравих вражень та насолоди від захоплень, у сім’ї – любові й злагоди! Нехай робота буде в радість, а колись здобута освіта стане міцним фундаментом для досягнення великих успіхів!