✅ Єдиний реєстр засуджених та осіб, узятих під варту, на старті впровадження у Херсонській області✅ Єдиний реєстр засуджених та осіб, узятих під варту, на старті впровадження у Херсонській області

З дводенним робочим візитом до філії Центру пробації в Херсонській області завітала заступниця директора Державної установи «Центр пробації» Тетяна Кічата, метою візиту якої була перевірка стану підготовки підрозділів пробації області до впровадження Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту.

У рамках професійної оцінки ситуації було проведено нараду з працівниками трьох районних відділів пробації, які функціонують в обласному центрі; проведено онлайн-нараду з працівниками органів пробації з віддалених районів Херсонської області; а також здійснено перевірку матеріально-технічного оснащення для роботи в Реєстрі у 5 підрозділах філії.

Під час усіх зазначених активностей Тетяна Кічата поінформувала працівників підпорядкованих підрозділів про особливості роботи з Реєстром, про досвід впровадження подібних електронних систем, особливу увагу зосередивши при цьому на питаннях безпеки та можливих наслідках у випадку безвідповідального ставлення до виконання посадових обов’язків. Тетяна Іванівна дала вичерпні відповіді на всі питання колег, а також рекомендувала уточнювати інформацію і оперативно шукати вирішення будь-яких проблемних питань.

Окремо увагу було приділено підготовці фахівців, які працюватимуть із Реєстром. Спільно з керівницею філії Центру пробації в Херсонській області Оксаною Кузьмич заступниця директора державної установи відвідала регіональну філію Державного підприємства «Національні інформаційні системи», де наразі проходить навчання по роботі з програмним забезпеченням Реєстру чотири співробітники органів пробації області.

📌 Впровадження Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту, є одним із ключових пріоритетів діяльності Центру пробації. Запуск та забезпечення функціонування цієї системи дозволить створити єдину базу даних інформації про засуджених та ув’язнених, забезпечити оперативну комунікацію між органами та установами пенітенціарної системи та пробації, а також забезпечить взаємодію з іншими державними структурами, які працюють з реєстрами.

Тетяна КічатаОксана Дебелая