Профспілка пробації продовжує дбати про безпеку профспілчан в умовах поширення СOVID-19Профспілка пробації продовжує дбати про безпеку профспілчан в умовах поширення СOVID-19

Уряд нашої країни продовжив загальнодержавний карантин. Персонал органів пробації в усіх областях держави продовжує виконувати свої обов’язки та завдання. А Профспілкова організація персоналу Державної установи «Центр пробації» вкотре доклала максимум зусиль для придбання найнеобхідніших засобів індивідуального захисту для збереження здоров’я та життя профспілчан.

Цього разу профспілка пробації придбала:
 7500 неопренових захисних масок багаторазового використання,
 620 л антисептика,
 500 захисних окулярів,
 понад 200 упаковок нітрилових рукавичок.

Кожна філія та підрозділ пробації найближчим часом одержить ці засоби індивідуального захисту відповідно до попередньо наданих потреб. Уже отримали таку допомогу підрозділи пробації у Київській та Полтавській областях, а також працівники апарату Центру пробації.

Нагадаємо, що місяць тому профспілка вже придбала та направила в усі регіони 600 л дезінфікуючого засобу «АХД 2000 експрес».

Така підтримка персоналу пробації створює можливості для захисту себе й оточуючих від поширення коронавірусної інфекції COVID-19, адже працівники працюють в умовах підвищеного ризику.