«Рука допомоги» для тих, хто цього потребує«Рука допомоги» для тих, хто цього потребує

 

«Конфлікт падає на плечі кожного з нас, втім ми повинні шукати шляхи, аби реалізувати мир», – говорить отець Володимир Чорній, який з 2005 року очолює Благодійну організацію «Благодійний фонд «Карітас – Івано-Франківськ УГКЦ».

Мережа благодійних фондів «Карітас» створена католицькою церквою та існує по всьому світу, в тому числі й в Україні. Базуючи свою діяльність на християнських засадах та цінностях, представники цієї організації допомагають усім нужденним, незалежно від їхнього віросповідання, соціального статусу чи наявного кримінального минулого.

Тож зрозуміло, що БФ «Карітас – Івано-Франківськ УГКЦ» став однією з перших організацій, яка запропонувала працівникам пробації свою допомогу в роботі із людьми, які перебувають у конфлікті із законом. У рамках співпраці з Івано-Франківським міськрайонним відділом філії Центру пробації в Івано-Франківській області отець Володимир постійно надає сприяння клієнтам пробації в отриманні соціальної, матеріальної, психологічної та юридичної допомоги.

Однак найголовнішим своїм завданням він вважає допомагати людям відновити душевний спокій, усвідомити свою провину перед іншими, спокутувати свої гріхи та пізнати щастя, примирившись із ближніми своїми.

«Люди, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, даються нам для нашого спасіння. Ми повинні в цьому бачити руку Божу, яка подається для нашого спасіння, бо допомагаючи потребуючим, ми спасаємося самі. Пробація, об’єднуючи людей у відновленні миру, робить наше життя гармонійним та більш праведним», – так пояснює своє рішення допомагати клієнтам пробації Володимир Чорній.

Пробація України – Івано-Франківська область