Міська влада Івано-Франківська підтримала розвиток волонтерства в пробації



Міська влада Івано-Франківська підтримала розвиток волонтерства в пробації

 

 

У рамках впровадження на Прикарпатті пілотного проєкту EU Project “Pravo-Justice” 28 жовтня 2019 року в Івано-Франківській міській раді відбулась робоча зустріч, в якій взяли участь міжнародний експерт проекту ЄС «Pravo-Justice» Валері МакНірні, заступник директора Державної установи «Центр пробації» Олена Суботенко, начальник філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Оксана Устимчук, керівник ГО «Віднови себе» Надія Чучук, а також міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та представники мерії.

Під час зустрічі представники Центру пробації та міжнародний експерт поінформували присутніх представників органу місцевого самоврядування про переваги пробації, розвиток волонтерства в пробації та актуальні питання, успішність вирішення яких значною мірою залежить від позиції керівника місцевої влади.

У свою чергу, мер Івано-Франківська висловив підтримку ініціативи щодо надання сприяння у навчанні волонтерів пробації. Також Руслан Марцінків висловив бажання підписати меморандум про співпрацю та ініціював розглянути можливість залучення в якості волонтерів пробації працівників муніципальної варти, які виявлять таке бажання.

Міський голова наголосив на актуальності реалізації подальшого супроводу правопорушників у суспільстві та їх подальшої соціальної адаптації задля попередження вчинення повторного правопорушення.

Таким чином, усі учасники зустрічі згодилися на тому, що, об’єднавши зусилля, можна досягти підвищення рівня безпеки громади на Івано-Франківщині, а також активно розвивати волонтерство в пробації на регіональному рівні.

Пробація України – Івано-Франківська область