На Одещині найнижчий по Україні показник вчинення повторних злочинів клієнтами пробаціїНа Одещині найнижчий по Україні показник вчинення повторних злочинів клієнтами пробації

На Одещині найнижчий по Україні показник вчинення повторних злочинів клієнтами пробації

Лише 0,3% (16 осіб) засуджених, які перебували на обліках органів пробації в Одеській області, вчинили нові злочини після ознайомлення з порядком і умовами відбування покарання. Це майже втричі менше ніж середній показник по Україні.

В цілому за 6 місяців поточного року через облік органів пробації області пройшла 5501 особа, засуджена до покарання без позбавлення або щодо якої застосовано адміністративне стягнення. Станом на 01.07.2019 року на обліку уповноважених органів з питань пробації Одещини перебувало 3684 особи зазначеної категорії.

Примітно, що через облік органів пробації в зазначеному регіоні пройшло найбільше по Україні неповнолітніх правопорушників – 144 особи, що становить 9% від загальної кількості таких осіб в усіх областях нашої держави.

На другому місці філія Центру пробації в Одеській області – за кількістю підоблікових, до яких застосовано адміністративне стягнення у виді громадських робіт. На кінець I півріччя 2019 року таких в області нараховувалося 127 осіб.

Абсолютним лідером на кінець I півріччя 2019 року філія Центру пробації в Одеській області була за кількістю залучених волонтерів пробації та затверджених на рівні органів місцевого самоврядування цільових програм.

Зокрема, станом на 01.07.2019 року 97% підрозділів (30 органів пробації) зазначеної філії уклали договори із 73 волонтерами пробації. До заходів, що проводились за участі волонтерів пробації, було залучено 512 суб’єктів пробації.

Для поліпшення матеріально-технічного забезпечення та підтримки реалізації окремих питань діяльності органів пробації на місцевому рівні уже затверджено 12 цільових програм, які передбачають заходи підтримки до 2020 року включно.

Детальніше про особливості роботи та результати діяльності підрозділів філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області протягом I півріччя 2019 року дивіться у матеріалах нижче