Найбільша за кількістю підрозділів філія Центру пробації – на ДніпропетровщиніНайбільша за кількістю підрозділів філія Центру пробації – на Дніпропетровщині

Найбільша за кількістю підрозділів філія Центру пробації – на Дніпропетровщині

Філія Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області – лідер в Україні за кількістю підпорядкованих органів пробації та кількістю приміщень, що використовуються для виконання завдань і функцій служби.

Зокрема, у Дніпропетровській області створено та функціонує філія і 43 підпорядковані їй структурні підрозділи. Станом на кінець I півріччя 2019 року в зазначеному регіоні персонал уповноважених органів з питань пробації становив 89% (277 осіб) від чисельності штатного розпису філії.

При цьому 86% підрозділів мають працівників, які пройшли відповідне навчання та стали кураторами з реалізації пробаційних програм.

Для виконання службових обов’язків 35 із 44 органів пробації області (80%) використовують 39 юридично оформлених приміщень, загальною площею 3776,68 кв. м. Це найбільші орендовані Центром пробації приміщення в Україні. Разом з тим, 75% таких приміщень орендуються за 1 грн на рік, що є суттєвою економією бюджетних коштів.

Станом на 01.07.2019 року на обліку органів пробації Дніпропетровщини перебувало 6463 особи, що становить 11% від загальної кількості засуджених, які відбувають покарання, не пов’язані з позбавленням волі.

Детальніше про особливості та результати діяльності підрозділів філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області дивіться у матеріалах нижче.