Листопад2020


Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день толерантностіСьогодні весь світ відзначає Міжнародний день толерантності
У цей день у 1995 році держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів терпимості, в якій йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри.

Вітаємо з професійним святом працівників телебачення, радіо та зв’язку!Вітаємо з професійним святом працівників телебачення, радіо та зв’язку!
Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій,телебачення і радіо – невід’ємна складова нашого часу. Без них сьогодні неможливий суспільний прогрес. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі, що допомагає відчути причетність до процесів сучасності, відкрити широкі можливості для контактів і спілкування.

Нещодавно в етері телеканалу Кременчук у рамках програми «Ранок» працівниця Автозаводського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській областіНещодавно в етері телеканалу Кременчук у рамках програми «Ранок» працівниця Автозаводського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області
Нещодавно в етері телеканалу Кременчук у рамках програми «Ранок» працівниця Автозаводського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області Альона Макаренко розповіла про особливості роботи органів пробації та підрозділу зокрема.