Вересень2020


Олена Висоцька, заступник Міністра юстиції України: “Ми ініціюємо закон про альтернативні види покарань, яким пропонуємо змінити низку статей Кримінального кодексу, щоб пробаційний нагляд міг бути як основним, так і додатковим видом покаранняОлена Висоцька, заступник Міністра юстиції України: “Ми ініціюємо закон про альтернативні види покарань, яким пропонуємо змінити низку статей Кримінального кодексу, щоб пробаційний нагляд міг бути як основним, так і додатковим видом покарання
Для нас надзвичайно важливо працювати з людьми не у місцях позбавлення волі, а на волі. Тобто коли людина живе за свій рахунок, але з нею працюють психолог, працівник соціально-виховної служби, інспектор пробації, вона відпрацьовує на громадських роботах за вчинене правопорушення, або сплачує штраф, але це не обов’язково має бути ізоляція.

Янчук Олег “Інноваційні інструменти роботи з дітьми в умовах пробації”Янчук Олег “Інноваційні інструменти роботи з дітьми в умовах пробації”
❗️16 вересня 2020 року відбудеться конференція “Віртуально про реальне”, в рамках якої директор Центру пробації Олег Янчук розповість про особливості роботи з неповнолітніми правопорушниками.

Вже традиційно в кожну другу суботу вересня в нашій державі відзначають День українського кіноВже традиційно в кожну другу суботу вересня в нашій державі відзначають День українського кіно
Вітчизняне кіно в останні роки стрімко розвивається. З метою його популяризації організовано багато кінофестивалів, один з яких – Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA., партнерами якого вже декілька років є Державна кримінально-виконавча служба України та Державна установа «Центр пробації».

У рамках співпраці колектив Каховського міськрайонного відділу філії Центру пробації нагороджено відзнаками «За службу закону» та «За сумлінну працю».У рамках співпраці колектив Каховського міськрайонного відділу філії Центру пробації нагороджено відзнаками «За службу закону» та «За сумлінну працю».
🏵У рамках співпраці колектив Каховського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Херсонській області за сумлінну та плідну працю, самовідданість та зразкове виконання професійного обов’язку, спрямовані на розвиток та зміцнення незалежної України, правами голови Громадської організації «Українське капеланство», президента Асоціації Професійних Капеланів України Валерія Труфанова нагороджено відзнаками «За службу закону» та «За сумлінну працю».

В Порядок складення досудової доповіді пропонуються зміниВ Порядок складення досудової доповіді пропонуються зміни
3️⃣2️⃣% ухвал суду щодо складання досудової доповіді, прийняті судами у першому півріччі 2020 року, передбачали термін на складання досудової доповіді менше 10 днів. Це суттєво ускладнювало, а іноді й унеможливлювало, якісну підготовку і своєчасне подання до суду органами пробації досудових доповідей щодо осіб, обвинувачених у вчиненні злочинів.

В Україні потрібно залишити лише дві в’язниці — МалюськаВ Україні потрібно залишити лише дві в’язниці — Малюська
“Дуже часто злочини бувають тяжчі, ніж ті, за які людина перший раз сиділа. Тому що тюрма не виправляє”, — зауважив Міністр юстиції України Денис Малюська в ефірі телеканалу “Дім” 5 вересня 2020 року.