Вересень2020


‼️ Умовно-дострокове звільнення засуджених за новими правилами: підготовка до звільнення, сприяння в соціальній адаптації та профілактика рецидивної злочинності‼️ Умовно-дострокове звільнення засуджених за новими правилами: підготовка до звільнення, сприяння в соціальній адаптації та профілактика рецидивної злочинності
✅ З 25 вересня 2020 року розпочато реалізацію пілотного проєкту «Взаємодія уповноважених органів з питань пробації та установ виконання покарань при умовно-достроковому звільненні засуджених до позбавлення волі на певний строк або заміні невідбутої частини покарання більш м’яким».

Євгеній Скалюн та Алла Голець, представники філії Центру пробації в Чернігівській області, – гості ранкової програми на «UA: Суспільне. Чернігів».Євгеній Скалюн та Алла Голець, представники філії Центру пробації в Чернігівській області, – гості ранкової програми на «UA: Суспільне. Чернігів».
У рамках програми керівництво філії розповіло про особливості роботи підрозділів пробації, досягнення та актуальні питання. Зокрема, значну увагу приділено питанню волонтерства в пробації:
06:36 хв.

Уповноважений з гендерних питань – радник директора Державної установи «Центр пробації» перший заступник директора Ірина Яковець здійснює моніторинг новацій правового поля та змін до національного законодавства за напрямком забезпечення рівних прав і можливостей для чоловіків та жінок, що стосується сфери пробації.Уповноважений з гендерних питань – радник директора Державної установи «Центр пробації» перший заступник директора Ірина Яковець здійснює моніторинг новацій правового поля та змін до національного законодавства за напрямком забезпечення рівних прав і можливостей для чоловіків та жінок, що стосується сфери пробації.
І одним із важливих напрямів такої роботи є вчасне інформування як співробітників органів пробації, так і донесення важливих нововведень до клієнтів пробації з метою формування обізнаності з питань гендерної рівності.

Олег Янчук, директор Центру пробації, – гість програми «Сьогодні. Головне», що вийшла в ефірі телеканалу «UA: Суспільне» 22 вересня 2020 року.Олег Янчук, директор Центру пробації, – гість програми «Сьогодні. Головне», що вийшла в ефірі телеканалу «UA: Суспільне» 22 вересня 2020 року.
У рамках програми очільник Центру пробації розповів про мету пробації, суть допомоги засудженим під час їх відбування покарання в громаді, важливість довіри між клієнтом пробації та працівником пробації, а також особливості відкритого модельного офісу пробації в Мелітополі.

Застосування покарань до неповнолітніх: від дослідження проблематики до вдосконалення практикиЗастосування покарань до неповнолітніх: від дослідження проблематики до вдосконалення практики
👥 18 вересня 2020 року відбулась робоча зустріч першого заступника директора Державної установи «Центр пробації»
Ірина Яковець

та начальника сектору ювенальної пробації Центру пробації Олега Садовського із аналіткинею

Фундація DEJURE

Веронікою Крейденковою.

Музей Державної кримінально-виконавчої служби доступний кожному у будь-який зручний часМузей Державної кримінально-виконавчої служби доступний кожному у будь-який зручний час
Історія – це фундамент для функціонування та розвитку будь-якої інституції. Пробація – частина великої системи, історію якої зібрано у світлинах та реквізитах відомчого музею.