Анонс подій


Увага❗️ Увага❗️ Увага❗️ О 10.00 на ютуб-каналі Міністерства юстиції розпочнеться онлайн трансляція презентації документального фільму “Не Про Ґрати”.Увага❗️ Увага❗️ Увага❗️  О 10.00 на ютуб-каналі Міністерства юстиції розпочнеться онлайн трансляція презентації документального фільму  “Не Про Ґрати”.
Участь у заході візьмуть:
✅Denis Malyuska
– Міністр юстиції України
✅Olena Vysotska
– заступниця Міністра юстиції України
✅Олександр Банчук
– заступник Міністра юстиції України
✅Довідас Віткаускас
– керівник проєкту ЄС “Право-Justice”
✅Олег Янчук (Oleg Yanchuk)
– директор Державної установи “Центр пробації”
✅Наталія Максимова
– практикуючий психолог, професор КНУ імені Тараса Шевченка
Приєднуйтесь до перегляду 🎥 разом з нами за посиланням ⬇️⬇️⬇️

Янчук Олег “Інноваційні інструменти роботи з дітьми в умовах пробації”Янчук Олег “Інноваційні інструменти роботи з дітьми в умовах пробації”
❗️16 вересня 2020 року відбудеться конференція “Віртуально про реальне”, в рамках якої директор Центру пробації Олег Янчук розповість про особливості роботи з неповнолітніми правопорушниками.

Про «Інноваційні інструменти роботи з дітьми в умовах пробації» розповість Олег Янчук, директор Центру пробації, в рамках Конференції для та про підлітків «Віртуально про реальне».Про «Інноваційні інструменти роботи з дітьми в умовах пробації» розповість Олег Янчук, директор Центру пробації, в рамках Конференції для та про підлітків «Віртуально про реальне».
Зазначена конференція відбудеться 15-17 вересня 2020 року в онлайн-режимі та має на меті покращення послуг для підлітків. Профілактика ВІЛ/туберкульозу/гепатитів/інфекцій, які передаються статевим шляхом, має бути ефективною, відповідати міжнародним стандартам та бути доступною для кожного підлітка, – переконані організатори заходу.

Національна фотовиставка «Пробація. Можливості для змін»Національна фотовиставка «Пробація. Можливості для змін»

Національна фотовиставка “ПРОБАЦІЯ. МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗМІН” – це світлини та зворушливі історії життя людей, які опинилися у конфлікті з законом, і отримали другий шанс на пробації, залишившись на волі, або були ізольовані у місця несвободи.…