Анонс подій


Янчук Олег “Інноваційні інструменти роботи з дітьми в умовах пробації”Янчук Олег “Інноваційні інструменти роботи з дітьми в умовах пробації”
❗️16 вересня 2020 року відбудеться конференція “Віртуально про реальне”, в рамках якої директор Центру пробації Олег Янчук розповість про особливості роботи з неповнолітніми правопорушниками.

Про «Інноваційні інструменти роботи з дітьми в умовах пробації» розповість Олег Янчук, директор Центру пробації, в рамках Конференції для та про підлітків «Віртуально про реальне».Про «Інноваційні інструменти роботи з дітьми в умовах пробації» розповість Олег Янчук, директор Центру пробації, в рамках Конференції для та про підлітків «Віртуально про реальне».
Зазначена конференція відбудеться 15-17 вересня 2020 року в онлайн-режимі та має на меті покращення послуг для підлітків. Профілактика ВІЛ/туберкульозу/гепатитів/інфекцій, які передаються статевим шляхом, має бути ефективною, відповідати міжнародним стандартам та бути доступною для кожного підлітка, – переконані організатори заходу.

Національна фотовиставка «Пробація. Можливості для змін»Національна фотовиставка «Пробація. Можливості для змін»

Національна фотовиставка “ПРОБАЦІЯ. МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗМІН” – це світлини та зворушливі історії життя людей, які опинилися у конфлікті з законом, і отримали другий шанс на пробації, залишившись на волі, або були ізольовані у місця несвободи.…