Робоча нарада з участю керівництва Центру пробації та пробаціонерів ТернопільщиниРобоча нарада з участю керівництва Центру пробації та пробаціонерів Тернопільщини
8 червня 2023 року на базі філії Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області відбулася робоча нарада з участю керівництва Центру пробації та пробаціонерів області.
У заході взяли участь перший заступник директора Центру пробації Олег Мельниченко і заступник директора Центру пробації Віктор Васюк, начальник відділу наглядової пробації Центру пробації Наталія Дейнега, співробітники філії та начальники уповноважених органів з питань пробації.
Головною метою наради було обговорення та пошук шляхів вирішення проблемних питань, що виникають у практичній діяльності філії Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області.
Так, перший заступник директора Центру пробації Олег Мельниченко наголосив, що робота начальників підрозділів має бути націлена на дієву співпрацю з органами місцевого самоврядування та партнерськими організаціями для ефективної реалізації завдань пробації на місцевому рівні.
У свою чергу, заступник директора Центру пробації Віктор Васюк окреслив основні новації законодавства, що впливатимуть на підходи реалізації завдань пробації у найближчому майбутньому.
Підсумовуючи нараду, увагу начальників підрозділів акцентовано на необхідності дотримання порядку здійснення нагляду за особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. А також учасники обговорили пріоритетні напрями роботи на цей рік та у майбутньому.