Робоча зустріч керівництва Державної установи «Центр пробації» та представників місії Управління ООН з наркотиків і злочинностіРобоча зустріч керівництва Державної установи «Центр пробації» та представників місії Управління ООН з наркотиків і злочинності
13 грудня 2022року на базі Шевченківського РВ філії Державної установи “Центр пробації” в м. Києві пройшла робоча зустріч керівництва Державної установи «Центр пробації» та представників місії Управління ООН з наркотиків і злочинності.
Мета зустрічі була присвячена обговоренню пріоритетних питань та напрямів діяльності в роботі пробації та зосередження уваги на співпраці між Центром пробації та УНП ООН в напрямах компетенції міжнародної організації.
Директор Центру пробації Олег Янчук під час зустрічі розповів партнерам про стан реформи та перспективи розвитку системи пробації в Україні, історію розвитку інституції, детально зупинився на функціях пробації та правовій базі, інструментах та практиках які застосовуються в роботі з суб’єктами пробації в умовах викликів пандемії COVID-19 та воєнного стану.
В свою чергу, міжрегіональний радник з питань реформування пенітенціарних служб в рамках місії Управління ООН з наркотиків і злочинності Філіп Мейснер розповів про основні напрями роботи, як допомагає різним країнам зробити світ безпечнішим від наркотиків, організованої злочинності, корупції та тероризму.
Інформацію, отриману в рамках робочої зустрічі, в подальшому, буде опрацьовано UNODC та сформульовано в пропозиції щодо експертної та технічної підтримки Міністерству юстиції України, зокрема Центру пробації.
Підсумком зустрічі буде проведена технічна координаційна зустріч місії Управління ООН з наркотиків і злочинності (UNODC) в Україні на якій будуть озвучені основні напрями співробітництва.