Успішна пробація – це комфортні умови: на Тернопільщині запрацював оновлений офісУспішна пробація – це комфортні умови: на Тернопільщині запрацював оновлений офіс
22 лютого 2024 року перший заступник директора Державної установи «Центр пробації» Олег Мельниченко та заступник директора Віктор Васюк офіційно відкрили оновлене приміщення філії.
Відтепер філія Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області та її підрозділ – Тернопільський районний відділ функціонуватиме у просторому, капітально відремонтованому приміщенні. А їх працівники матимуть змогу працювати із засудженими у сучасних кабінетах та безпечних умовах.
Тернопільський районний відділ є найбільшим підрозділом пробації в Тернопільській області за чисельністю працівників та кількістю правопорушників, які перебувають на обліку в цьому підрозділі.
Під час урочистого відкриття керівництво Центру пробації висловило щиру вдячність за самовіддану працю пробаціонерам Тернопільщини з побажаннями нових звершень на теренах професійного зростання.
Оновлення офісу стало можливим за фінансової підтримки Міністерства юстиції України.