Національна фотовиставка «Пробація. Можливості для змін»Національна фотовиставка «Пробація. Можливості для змін»

Національна фотовиставка “ПРОБАЦІЯ. МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗМІН” – це світлини та зворушливі історії життя людей, які опинилися у конфлікті з законом, і отримали другий шанс на пробації, залишившись на волі, або були ізольовані у місця несвободи. Такі історії демонструють, що, попри все, людині варто давати шанс на виправлення та можливість залишитись у своїй громаді.

Пробація – новий термін в українському законодавстві. У широкому розумінні – це відповідальність особи за скоєний злочин без позбавлення волі. Адже ми знаємо, що не кожен, кого суд визнав винним, становить небезпеку для суспільства.

Система пробації передбачає роботу з особами, які вчинили злочин, без ізоляції їх від суспільства – надання їм соціальної і психологічної підтримки та допомоги. І, звісно, це нагляд і контроль за особою під час перебування на пробації.

Станом на 01.11.2018 по обліку пробації пройшло 94 307 засуджених осіб, і з них лише 1,63% осіб вчинили повторні правопорушення, що свідчить про ефективність роботи служби пробації та її позитивний вплив в напрямку підвищення рівня безпеки в громадах.

При цьому у 2017 році 48% осіб, які утримувалися у виправних установах України, відбували покарання за злочини невеликої або середньої тяжкості і потенційно могли бути направлені на пробацію, що дозволило б державі заощадити витрати на утримання цих осіб під вартою.

Відкриття Національної фотовиставки «ПРОБАЦІЯ. МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗМІН» у м. Києві відбудеться 30 листопада 2018 року о 16:15 год.. У заході візьмуть участь:
– Денис Чернишов, заступник Міністра юстиції України ,
– Роман Ващук, Посол Канади в Україні,
– регіональний директор Агрітім Канада в Україні,
– Танія Санфорд Аммар, керівник проекту EDGE ,
– Олег Янчук, директор Державної Установи «Центр пробації»
та інші поважні гості.

До цього заходу можуть долучитися і представники ЗМІ. Акредитація обов’язкова. За детальною інформацією можна звернутись до Юлії Чумак, Старшого радника зі зав’язків з громадськістю та комунікації Проектного офісу з питань пробації Міністерства юстиції України, за телефоном: +380-98-559-94-87 або електронною поштою project.office.minjust@gmail.com.

Усі бажаючі дізнатися більше про пробацію та відвідати фотовиставку можуть зробити це з 01 до 10 грудня 2018 року:
Усі бажаючі дізнатися більше про пробацію та відвідати фотовиставку можуть зробити це з 01 до 10 грудня 2018 року:
у вихідні дні з 17 до 18 години;
у будні дні з 10 до 18 години.
Вхід – безкоштовний. Для групового відвідування фотовиставки можна звернутися до Катерини Денисюк, в.о. начальника відділу комунікацій та інформаційного забезпечення діяльності пробації Державної установи «Центр пробації», за телефоном: 096-012-02-83 або електронною поштою probation_media@kvs.gov.ua.

Фотопроект розроблено командою проектного офісу Міністерство юстиції України за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади та компанії Агрітім Канада Консалтинг в рамках канадського проекту «Експертна підтримка врядування та економічного розвитку» (EDGE).