❓ Як розвивати спільноту змінотворців?
❓ Як залучати волонтерів та де їх шукати?
❓ Як допомогти волонтеру адаптуватись?
❓ Чим їх мотивувати та як підтримувати?
❓ Що таке «трикутник потреб» змінотворців?
❓ Які моделі взаємодії з волонтерами нині є найбільш дієвими?
✅ Відповіді на ці питання та ще багато цікавої інформації дізналися учасники триденного інтенсиву з волонтерського менеджменту, який відбувся в Києві 18-20 листопада.
🤝 У рамках співробітництва з Українською волонтерською службою участь у тренінгу взяли і працівники Державної установи «Центр пробації» (профільного структурного підрозділу апарату Центру пробації, обласних філій та підрозділів пробації).
💬 Разом із представниками інших державних та неурядових інституцій працівники Центру пробації обговорили та відпрацювали у форматі групової роботи різні аспекти роботи з волонтерами, ділилися власним досвідом та шукали оптимальні шляхи для вирішення конкретних питань, що виникають у процесі співробітництва із змінотворцями.
📚 Організатори заходу не лише поділилися з учасниками важливою інформацією про волонтерство, надали корисні інформаційні матеріали, що стануть у нагоді в роботі в тому числі з волонтерами пробації, а надихнули всіх на розвиток волонтерського руху у різних сферах. По закінченню навчання усі учасники отримали відповідні сертифікати та знання для ефективнішої комунікації з партнерами.
ℹ Тренінг організовано Українська Волонтерська Служба, Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine та Всеукраїнський молодіжний центр за підтримки Міністерство молоді та спорту України.
🙏 Дякуємо організаторам за можливість долучитися до такого цікавого та змістовного заходу, а також підтримку в розвитку волонтерства в пробації!
#волонтерство_в_пробації #партнерство_пробація #команда_пробації