Громади в час війни: оперативні рішення – стратегічні ціліГромади в час війни: оперативні рішення – стратегічні цілі
Під таким гаслом за ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціація міст України в селі Підгір’я Богородчанської ТГ Івано-Франківської області відбулася дискусійна платформа за участі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець, голів усіх територіальних громад регіону, народних депутатів, очільників окремих підрозділів Національної поліції та пробаціонерів області.
Під час заходу учасники акцентували увагу на інтеграції прав людини в стратегії регіонального розвитку, захисті громадян та інформаційній безпеці в умовах воєнного стану, ролі громад у формуванні та реалізації стратегії регіонального розвитку.
Учасники панельних дискусій зійшлися на важливості вибудовування пріоритетів регіональної політики з урахуванням внутрішнього потенціалу громад, долаючи виклики, спричинені війною.
Микола Дем`янчук начальник філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області під час виступу презентував учасникам заходу основні напрями співпраці територіальних громад із уповноваженими органами з питань пробації області. Він висловив вдячність за підтримку у вирішенні актуальних питань та вручив подяки найактивнішим у такій співпраці керівникам громад.