Історія одного дня пробаціонерів ПолтавщиниІсторія одного дня пробаціонерів Полтавщини

Лютневий день начальника філії Державної установи “Центр пробації” в Полтавській області Олександра Дем’яненка розпочався як зазвичай: ранкові наради з колегами, поточні справи, перевірка результатів роботи. В обідню перерву він вийшов прогулятись містом. У центрі очільник філії перетнувся та розговорився з 76-річним волонтером на інвалідному візку. Як виявилось це був Григорій Янченко, більш відомий як “Дядя Гриша”, чоловік збирав кошти на дрони для ЗСУ. 

Повернувшись до офісу, Олександр Васильович розповів про зустріч колегам та запропонував долучитись до збору. Пробаціонери філії та кількох уповноважених органів з питань пробації Полтави радо відгукнулись на заклик. Протягом дня вони зібрали кошти та особисто передали їх волонтеру. 

З 2014 року і до сьогодні Дяді Гриші вдалось зібрати і передати для наших військових понад 7 мільйонів гривень, за цей час він здійснив вже понад двісті виїздів до зони бойових дій.  Його ні зупинили не інвалідний візок, ні поважний вік. На зібрані кошти він закуповує все необхідне для наших захисників: він теплих речей до дронів.

На згадку про зустріч з пробаціонерами волонтер залишив напис “Разом до Перемоги!” на прапорі України, який побував у Бахмуті та зараз зберігається в філії.