Інвестуючи у забезпечення діяльності пробації, громади створюють нові можливості для підвищення своєї безпекиІнвестуючи у забезпечення діяльності пробації, громади створюють нові можливості для підвищення своєї безпеки

На порядок денний чергової сесії Вінницької міської ради було винесено питання про внесення змін до рішення міської ради від 25 лютого 2012 р. № 867 «Про затвердження «Комплексної правоохоронної програми на 2022-2024 роки», а саме – виділення коштів для філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області.

Пропозиції попередньо пройшли погодження усіх профільних комісій та були підтримані депутатами у повному обсязі.

Розмір очікуваної фінансової допомоги – 400 тис. грн., що виділені  Вінницькою міською радою для філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області з метою підвищення ефективності роботи пробації у забезпеченні безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, сприяння їх ресоціалізації та соціальній адаптації, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

Крім того, для поліпшення матеріально-технічного забезпечення та покращення умов діяльності персоналу пробації, якіснішого виконання ними основних завдань пробації органами місцевого самоврядування Вінниччини погоджено виділення коштів у сумі 175 тис. грн. для 7 підрозділів філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області, а саме: Хмільницького РВ №2, Могилів-Подільського РС №3, Вінницького РВ №1, Тульчинського РС №2, Гайсинського РС №1, Хмільницького РВ №1, Гайсинського РВ №2.

Відповідно до затверджених цільових програм, передбачені видатки на придбання оргтехніки, канцтоварів, офісних меблів, проведення технічного обслуговування та ремонтних робіт комп’ютерної і оргтехніки.