Івано-Франківщина: підбиття підсумків діяльностіІвано-Франківщина: підбиття підсумків діяльності
На базі філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області 24 липня 2023 року відбулася нарада з підбиття підсумків діяльності підпорядкованих підрозділів пробації за І півріччя.
У нараді взяли участь заступники директора Центру пробації Тетяна КІЧАТА та Олена СУБОТЕНКО, керівництво та працівники філії та структурних підрозділів пробації в Івано-Франківській області.

Під час наради Олена СУБОТЕНКО підкреслила важливість покращення якості соціально-виховної роботи з метою зниження кількості вчинення суб’єктами пробації повторних злочинів та залучення до цієї роботи волонтерів і партнерських організацій, а також налагодження дієвої співпраці з органами місцевого самоврядування для ефективної реалізації завдань пробації.
Тетяна КІЧАТА звернула увагу присутніх на необхідності неухильного дотримання нормативно-правових актів, що регламентують роботу у Єдиному реєстрі засуджених та осіб, узятих під варту, та окреслила плани інтеграції Реєстру з інформаційними системами судів та Державної прикордонної служби України.
У свою чергу, начальник філії Микола ДЕМ’ЯНЧУК проаналізував результати діяльності підпорядкованих підрозділів, наголосив на проблемних питаннях, що виникають у практичній роботі пробаціонерів області.
Окремими питаннями наради стало:
-обговорення системних недоліків при складанні досудових доповідей;
-стан виконання цільових програм.
Запрошені на нараду представники Івано-Франківського РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській області акцентували увагу присутніх на дотриманні правил пожежної безпеки в службових приміщеннях та побуті.
За підсумками наради були визначені пріоритетні напрями діяльності на ІІ півріччя 2023 року відповідно до плану роботи, затвердженого Державною установою «Центр пробації».