Європейська підтримка української пробаціїЄвропейська підтримка української пробації

У період з 22 по 26 січня 2024 року за організаційного сприяння Нідерландського Гельсінського комітету відбувся робочий візит директора Державної установи «Центр пробації» Олега Янчука та його заступниці Олени Суботенко до Державної служби пробації Латвії.

Метою робочого візиту було вивчення інновацій у діяльності латвійської служби пробації та обговорення подальшої взаємної співпраці щодо посилення функцій та адміністративного управління Центру пробації в Україні.

Під час візиту проведено робочу зустріч з представниками Служби пробації Нідерландів, Нідерландського Гельсінського комітету та керівництвом  Державної служби пробації Латвії. Українська сторона презентувала основні досягнення та пріоритети розвитку пробації в Україні, а також питання, що можуть бути успішно вирішені за сприяння міжнародних партнерів.

Така модель співробітництва є важливою основою для подальшого наближення Центру пробації до європейських стандартів у виконанні покарань, що відбуваються у суспільстві, у створенні безпечнішого, розумнішого та кращого суспільства.