Як розпізнати особу з ПТСР або суїцидальною поведінкою під час роботи з клієнтами пробаціїЯк розпізнати особу з ПТСР або суїцидальною поведінкою під час роботи з клієнтами пробації

«Поведінкові прояви та ознаки ПТСР. Ознаки суїцидальної поведінки. Безпечна взаємодія з суб’єктами пробації», про це говорили сьогодні, 21 грудня 2023 року, на онлайн-тренінгу для працівників уповноважених органів з питань пробації. Захід провела Світлана Атрощенко в.о. начальника сектору психологічної допомоги та інновацій в пробації, психолог-консультант у методі позитивної психотерапії, фахівчиня по роботі з ПТСР. 

З вступним словом до учасників звернулась Олена Суботенко, заступник директора Державної установи “Центр пробації”. Вона вкотре акцентувала на актуальності теми роботи з цією особливою категорією правопорушників. Вдосконалення практик роботи з такими засудженими сприятиме зниженню рівня вчинення ними повторних правопорушень.

Під час заходу Світлана Атрощенко акцентувала на роботі з клієнтами пробації, які страждають на ПТСР. Психологиня говорила не тільки про допомогу правопорушнику у подоланні його/її психологічних та життєвих негараздів, а й про безпеку працівників органів пробації, вміння своєчасно розпізнати проблему, убезпечити себе та оточуючих від можливої агресії, перенаправити такого клієнта до відповідних служб і фахівців.

100 учасників тренінгу, які отримали нові знання та навички, є наочною ілюстрацією актуальності і важливості теми.