Львівщина: реалізація цільових регіональних програмЛьвівщина: реалізація цільових регіональних програм
Цільові регіональні програми – це прояв розуміння, підтримки та реального бажання місцевої влади змінити життя громади на краще.
За плідну співпрацю, партнерську підтримку, вагомий внесок у забезпечення безпеки суспільства на рівні громади та сприяння розвитку пробації у період воєнного стану в Україні, подякою від імені директора Державної установи «Центр пробації» Олега Янчука, відзначено голову Тростянецької сільської громади Михайла Цихуляка.
Зокрема, філія Державної установи «Центр пробації» у Львівській області, згідно з рішенням Тростянецької сільської ради, була включена до цільової «Програми профілактики правопорушень на 2023 рік». У межах цієї програми поточного року для підтримки підрозділів пробації було виділено кошти у сумі 700 тисяч грн., з яких 200 тисяч вже освоєні на придбання будівельних матеріалів для ремонту офісних приміщень, меблів, кондиціонерів, що, в свою чергу, забезпечило покращення умов праці пробаціонерів області.
Також, з почесними відзнаками Львівської обласної ради та словами вдячності за сумлінне виконання службових обов’язків, пов’язаних із реалізацією державної правової політики, працівників уповноваженого органу привітав очільник Державної установи «Центр пробації» у Львівській області Богдан Гедз, котрий побажав усім мирного неба над головою, перемоги та гідної солідарної єдності.