Цільові регіональні програми задля зміни життя громади на кращеЦільові регіональні програми задля зміни життя громади на краще
Персонал пробації працює з громадою, в громаді та для громади. Отже, розвиток цього напряму потребує значних ресурсів, яких, на жаль у важкий для країни час воєнної агресії держави-терориста не завжди достатньо.
Для покращення діяльності пробації та на виконання заходів, передбачених правоохоронною програмою, що спрямовані на створення справедливого та безпечного суспільства, Вінницькою міською радою надано фінансову допомогу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області у розмірі 400 тис. грн.
На ці кошти вже закуплено офісний папір, триває закупівля офісних стільців, планується придбання канцтоварів та приладдя, багатофункціональних пристроїв, ремонт та обслуговування комп’ютерної техніки, що значно покращить умови праці пробаціонерів Вінниці.
Працівники уповноважених органів з питань пробації Вінниці висловлюють подяку голові Вінницької міської ради Сергію Моргунову та депутатам за розуміння та співпрацю у розбудові громади, яка прагне жити без правопорушень.
У свою чергу, філія Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області продовжує роботу із забезпечення безпеки персоналу уповноважених органів з питань пробації області під час виконання посадових обов’язків. Завдяки прийнятій програмі забезпечення діяльності філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області у 2023 – 2025 роках, приміщення органів пробації області забезпечені камерами відеоспостереження, що дасть змогу підвищити рівень безпеки персоналу та клієнтів пробації.
Лише спільними зусиллями спеціалістів відповідних служб та відомств, у тому числі й органів пробації, а також органів місцевого самоврядування та недержавних інституцій можна ефективно впливати на процеси, що відбуваються в конкретному регіоні, цілеспрямовано допомагати певним категоріям осіб з метою вирішення їх проблем.