Цільова програма – ефективний інструмент співпраці пробації Черкащини з громадоюЦільова програма – ефективний інструмент співпраці пробації Черкащини з громадою
Розвиток пробації за різними напрямами потребує значних ресурсів, яких не завжди достатньо на сьогоднішній день у держави. І тут підтримку надають місцеві органи влади у виді субвенцій для реалізації цільових програм з розвитку територій та забезпечення безпеки громад.
Так, у грудні 2022 року депутати Корсунь-Шевченківської міськради затвердили Програму організаційного забезпечення діяльності філії Центру пробації в Черкаській області на 2023 – 2024 роки. Це дозволило покращити матеріально-технічне забезпечення уповноважених органів з питань пробації Черкащини, а також сприяє більш якісному виконанню поставлених перед ними завдань щодо підвищення рівня безпеки у суспільстві та громаді.
Завдяки цій підтримці стало можливим придбати у червні 2023 року 660 пачок офісного паперу для пробаціонерів Черкащини.
Дякуємо депутатам Корсунь-Шевченківської міської ради та її секретарю Віталію Мацюку, начальнику фінансового відділу міської ради Оксані Вертелецькій, які долучилися до підтримки пробації у суто практичний спосіб.