Центр пробації – номінант Всеукраїнської премії HR Pro Awards – 2023Центр пробації – номінант Всеукраїнської премії HR Pro Awards – 2023

Працівники відділу персоналу Державної установи «Центр пробації» у плідній співпраці з національним експертом Право-Justice Сергієм Синьогубом розробили та втілюють у життя нові практики в системі добору та адаптації персоналу ДУ «Центр пробації», докладаючи максимум зусиль, аби становлення пробації в Україні відбувалось згідно з кращими європейськими практиками. Серед першочергових завдань у цьому напрямі – формування професійного та міцного кадрового потенціалу органів пробації.

Саме ці інноваційні підходи у сфері управління персоналом і стали госновною складовою заявки Проєкту ЄС «Право-Justice» в номінанти Центру пробації Всеукраїнської премії HR Pro Awards номінація «Рекрутинг» (рекрутинг- номінація, в якій розглядають забезпечення організації необхідними справжніми і майбутніми знаннями, навичками та компетенціями, залученими з зовнішнього ринку). Заявка успішно пройшла критерії відбору та закріпила офіційний статус Державної установи «Центр пробації» як номінанта премії.

Далі експертне журі премії HR Pro Awards 2023 має обирати фіналістів премії. Кожна заявка учасника оцінюється членом журі індивідуально, без порівняння з іншими проєктами у номінації. Учасники, чиї заявки отримали достатню кількість балів, стають фіналістами.

Тримаємо руку на пульсі новин від журі та сподіваємося на вихід у фінал та перемогу у Всеукраїнськой премії HR Pro Awards – 2023.

Довідково: Історія премії бере початок із 2021 року, коли відбулася перша церемонія нагородження HR Pro Awards. У 2022 році компанія robota.ua та HR PRO Association провели онлайн-проєкт «Алея Стійкості». А вже цьогоріч премія HR Pro Awards відзначатиме командні та персональні успіхи HR-професіоналів, які в умовах війни наповнились новими відтінками – турботи, стійкості, гнучкого мислення і сильних рішень.