У Центрі пробації стартує пілотна програма менторстваУ Центрі пробації стартує пілотна програма менторства

28 лютого 2024 року пройшла стартова інформаційна сесія «Реалізація пілотної програми менторства в Державній установі «Центр пробації» з використання інструментів пробації під час роботи з суб’єктами пробації», учасниками якої стали керівництво Центру пробації, члени робочої групи з реалізації пілотної програми, і власне – ментори, які у 2024 році забезпечуватимуть випробування такого інструменту по роботі з персоналом як менторство.

На початку зустрічі, директор Центру пробації Олег Янчук наголосив на особливій ролі менторів, які в умовах викликів і трансформацій, готові забезпечити підтримку колегам – працівникам органів пробації, надаючи їм консультації/поради з кращих практик використання інструментів пробації під час роботи з суб’єктами пробації.

Також були обговорені такі питання як функції і завдання робочої групи (у т.ч. – інформаційної підтримки менторів), розглянули приклади менторства в приватних і державних установах України, алгоритм і план реалізації пілотної програми менторства в Державній установі у 2024 році, заходи для навчання самих менторів та напрацювали «золоті правила ментора».

А головне – ментори і члени робочої групи отримали можливість познайомитися, що є надважливим для забезпечення комунікації, формування позитивної атмосфери та професійної довіри між колегами-менторами.

Тож, від сьогодні, 01 березня програма із планування і теорії переходить в практичну площину – розпочинаються консультування менторами працівників органів пробації.

Ми разом рухаємося до підвищення компетентності пробаціонерів, до чергових позитивних змін у роботі із клієнтами пробації. А відтак – до безпечнішого суспільства!