У Херсоні клієнти пробації допомагають рятувати життя тваринамУ Херсоні клієнти пробації допомагають рятувати життя тваринам
Руйнування Каховської ГЕС 6 червня 2023 року спричинила катастрофічні наслідки для мешканців Херсонщини.
Волонтери, рятівники, правоохоронці та небайдужі містяни Херсона нині об’єднані в справжню команду для надання допомоги з евакуації населення та тварин із районів затоплення.
Не зміг лишитися осторонь страждань «наших вірних маленьких друзів» та долучився до евакуації домашніх тварин жителів міста, що потерпають від підтоплення помешкань, житель Корабельного мікрорайону м. Херсон, підобліковий відділу № 27 філії Центру пробації в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Сергій Зубков (ім’я опубліковано з його дозволу).
Попри постійні обстріли міста ворогом, Сергій рятує життя тварин, які стали заручниками у водяній пастці. Як зазначає Сергій, він не може вчинити інакше в даній ситуації і хоче бути корисним суспільству. Пишаємося такими клієнтами пробації!
Небайдужість до біди, що випала на долю херсонців та їх домашніх улюбленців, вкотре показує силу духу та незламність нашого народу!