Неповнолітні клієнти пробації отримали подарунок – комп’ютерний класНеповнолітні клієнти пробації отримали подарунок – комп’ютерний клас
31 травня представники благодійної організації «Деполь Україна», спільно із волонтерами та працівниками пробації провели урочисте, але веселе і смачне свято для підоблікових сектору ювенальної пробації м. Києва.
«Щороку 1 червня в Україні відзначають Міжнародний день захисту дітей. Хоч ви вже дорослі, але з точки зору закону – все ще діти. Кожна дитина потребує уваги, розуміння та підтримки дорослого. З турботою про кожного з вас ми працюємо кожний день»,- у своїй вітальній промові зазначила начальниця сектору пробації щодо неповнолітніх Державної установи «Центр пробації» Наталія Дейнега.
Під час заходу гостям було презентовано можливість роботи з комп’ютерами для 22 суб’єктів пробації (із них 14 – це дівчата і хлопці віком до 18 років), які перебувають на обліку сектору ювенальної пробації м. Києва.
«Відтепер молодь та підлітки, які перебувають у конфлікті із законом, можуть вільно використовувати техніку для навчання і змістовного дозвілля та для доступ до мережі інтернет при пошуку необхідної інформації», – наголосила начальниця філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області Лілія Сидоренко.
Після офіційної частини свята неповнолітні охоче взяли участь у вікторині, яку підготували для них тренери ВГЦ «Волонтер»: діти в ігровій формі дізнавалися про права дорослих та дітей, а потім готували смаколики.
Щиро вдячні друзям і партнерам сектору ювенальної пробації м. Києва, які долучились до організації та проведення такого важливого заходу.