Успіх керівника у його командіУспіх керівника у його команді
Вже багато років пробацією на Житомирщині керує Анатолій Бобриньов. Він очолює філію з моменту запровадження пробації в Україні та переконаний, що головною цінністю пробації є її персонал. Як стверджує сам керівник: “Моя сила у моїй команді”.
Анатолій Бобриньов створює умови для постійного розвитку та навчання персоналу. Разом з колегами регулярно бере участь у різноманітних освітніх програмах та тренінгах. Також за його сприяння регулярно проводяться онлайн та офлайн заходи для підтримки психічного здоров’я працівників.
114 пробаціонерів у 26 підрозділах допомагають клієнтам пробації знайти роботу, житло, здобути освіту та налагодити стосунки з близькими і соціумом.
Пробація Житомирщини співпрацює з різними установами та організаціями, зокрема органами державної влади, місцевого самоврядування, навчальними закладами та громадськими організаціями. Анатолій Бобриньов розуміє, що допомогти клієнтам пробації можна лише у взаємодії з громадою.
Як і для всіх, повномасштабна війна створила нові виклики для Житомирщини, але команда пробації попри все змінюється і вдосконалюється, аби зробити наше суспільство безпечнішим.
“Хочу подякувати персоналу пробації, який зараз боронить нашу землю у лавах ЗСУ, волонтерить та всіляко підтримує державу на шляху до Перемоги”, – Анатолій Бобриньов, начальник філії Державної установи “Центр пробації” в Житомирській області.