Україна – Латвія – Литва: обмін досвідом задля розвитку пробаціїУкраїна – Латвія – Литва: обмін досвідом задля розвитку пробації
На базі Святошинського модельного офісу міста Києва, у межах робочого візиту представників служби пробації Латвії та Литви, відбулася дискусійна панель на тему: «Європейська модель розвитку пробації країн Балтії».
У заході взяли участь керівництво Центру пробації та його підрозділів, працівники філії Державної установи «Центр пробації» у м. Київ та Київській області.
Модератори заходу Олена Суботенко та Віктор Васюк зосередили увагу учасників на латвійському та литовському досвіді впровадження та практики застосування електронного моніторингу, досвідом роботи в Єдиному реєстрі засуджених та осіб, узятих під варту, а також реалізації пробаційних програм. Також учасники ознайомилися з ключовими елементами структури та статистикою у діяльності служб пробації цих країн.
Пробаціонери України виявили неабияку зацікавленість під час обговорення професійних тем, креативних ідей та цікавих рішень, що слугуватимуть розвитку національної системи пробації в Україні!