Стресостійкість та підтримка в складних ситуаціях: пробаціонери пройшли тренінг з психологічної самодопомогиСтресостійкість та підтримка в складних ситуаціях: пробаціонери пройшли тренінг з психологічної самодопомоги

Як впоратися з регулярним стресом, зняти емоційну напругу та ефективно підтримати людину у складній ситуації. Це тема тренінгу “Основи психологічної самодопомоги та роботи з персоналом щодо підвищення стресостійкості під час виконання службових обов’язків”, що пройшов з 26 по 28 березня 2024 року на базі Пенітенціарної академії України.

Участь у заході взяли психологи-практики Державної установи “Центр пробації” та  Пенітенціарної академії України. Упродовж трьох насичених днів вони вивчали інноваційні психологічні практики, отримували корисні рекомендації щодо підтримки й допомоги людям з травматичним досвідом та знайомились із правилами й принципами першої емоційної підтримки. За результатами навчання учасники отримали сертифікати, що підтверджують їх кваліфікацію та здобуті навички.

Психологиня Центру пробації Світлана Атрощенко поділилась враженнями від участі в заході та зауважила: “Отримані під час тренінгу знання стануть у пригоді при роботі із засудженими, а також в допомозі колегам, особливо в часи війни, коли стрес та тривога стали майже звичним явищем для більшості українців”. 

Захід був проведений за ініціативи Інституту професійного розвитку і Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки та резильєнтності Західноукраїнського національного університету спільно з Israel Trauma Coalition.