Стратегії безпекиСтратегії безпеки

05 січня 2024 року у Полтавському районному відділі №1 за ініціативи начальника відділу Надії Дрозд проведено круглий стіл щодо запобігання рецидиву злочинності. Участь у заході взяли фахівці відділу пробації та поліцейські офіцери з Щербанівської, Мачухівської, Коломацької, Новоселівської та Терешківської громад. Захід, основними темами якого стали питання, що стосуються профілактики повторної злочинності та соціальної адаптації колишніх ув’язнених, проведено в межах виконання Графіку спільних перевірок підоблікових осіб, які проживають на території Полтавського району.

Також обговорювалися питання роботи з особами, які, через виявлені криміногенні потреби, представляють небезпеку для громади та можуть скоїти повторні правопорушення. Серед них особи, схильні до вживання психоактивних речовин, а також засуджені, які потенційно можуть чинити насильство в родині.

Йшлося про можливості покращення превентивної роботи з метою запобігання рецидивної злочинності. Крім того, обговорено алгоритм спільних перевірок місця проживання клієнтів пробації та визначено послідовність проведення спільних виїздів для здійснення профілактичних заходів.