Ти як?Ти як?
Стартувала друга хвиля комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської
Наступний крок кампанії – дати людині інструменти, підказати, як можна попіклуватися про своє ментальне здоров’я та (якщо на це є ресурс) допомогти у цьому близьким, рідним, знайомим. Бо 80% людей, за оцінками експертів, можуть впоратися самостійно, якщо опанують відповідні навички.
Саме тому важливо популяризувати техніки самодопомоги, практичні поради, верифіковані сервіси та контакти, де люди можуть знайти підтримку, серед широких верств українського населення, щоб кожен, незалежно від віку, статі та соціального статусу, знав, як допомогти собі та зміг отримати якісну психологічну допомогу в разі потреби.

На спеціальній сторінці «Ти як?»   https://www.howareu.com/ вже зібрані корисні контакти, «аптечка» самодопомоги із техніками й вправами та інша важлива інформація, що постійно оновлюється.
Комунікаційна кампанія «Ти як?» реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV.