Співпраця пробації Полтавщини з Women’s Hub 2.0Співпраця пробації Полтавщини з  Women’s Hub 2.0

Між Державною установою “Центр пробації” та громадською організацією  “Women’s Hub 2.0” підписано Меморандум про співпрацю.

Мета цього документа — підтримка підоблікових під час їх перебування на пробації. 

Співпраця розпочалась ще задовго до підписання Меморандуму, а саме з проєкту “Гуманітарна підтримка та психоемоційна підтримка жінок, що є на обліку Пробації Полтавщини, та членів їх родин”. В межах цього проєкту проводилось анкетування клієнток пробації щодо потреб у соціальних послугах, консультаціях спеціалістів, гуманітарній підтримці та інформаційно-освітніх заходах, спрямованих на покращення психоемоційного стану підоблікових та членів їхніх родин. Клієнткам пробації було запропоновано декілька тем, які могли б бути їм цікаві. Проаналізувавши отримані результати Women’s Hub 2.0 протягом жовтня-листопада 2023 року провели інформаційні заходи для клієнток пробації. 

Також в межах проєкту Women’s Hub 2.0 зібрали гуманітарні набори для клієнток пробації, в які входять комплект махрових рушників, мийні засоби та засоби гігієни. Організатори переконані, що така підтримка може допомогти жінкам адаптуватися до життя в громаді, відновити свою гідність, розвивати свої потенціали. Гуманітарна підтримка має на меті не тільки полегшити стан особи на пробації, але й сприяти її реабілітації та ресоціалізації. На думку організаторів це вклад у безпеку та стабільність суспільства. 

Довідково: Проєкт “Гуманітарна підтримка та психоемоційна підтримка жінок, що є на обліку Пробації Полтавщини, та членів їх родин” реалізується за фінансування міжнародного благодійного фонду “Альянс громадського здоровʼя”.