Співпраця органів держаної влади та органів пробації – запорука безпеки суспільстваСпівпраця органів держаної влади та органів пробації – запорука безпеки суспільства
Сьогодні, 25 квітня 2023 року, в приміщенні Ірпінської міської ради відбулася робоча зустріч першого заступника директора Державної установи «Центр пробації» Олега Мельниченка та голови Ірпінської міської ради Олександра Маркушина.
Учасники зустрічі обговорили питання співробітницва та ефективного виконання функцій пробації, а також можливості сворення модельного офісу пробації на території громади.
Олег Мельниченко подякував керівнику Ірпінської міської ради за сприяння у вирішенні питання щодо оренди приміщення для міського підрозділу пробації та підтримку у вирішенні інших актуальних питань. Він вручив подяки директора Державної установи «Центр пробації» за розвиток партнерства, що сприяє розвитку пробації.
Ефективність пробації залежить від того, наскільки громада їй довіряє і допомагає виконувати завдання пробації. Ірпінська міська рада демонструє приклад того, як громада в особі посадовців зацікавлена у розвитку пробації для підвищення безпеки на своїй території.