Сектор ювенальної пробації м. Києва: 7 років підтримки та виправлення неповнолітніхСектор ювенальної пробації м. Києва: 7 років підтримки та виправлення неповнолітніх

У лютому 2017 року, за сприяння уряду Канади, відкрив свої двері для неповнолітніх, які перебувають у конфлікті з законом сектор ювенальної пробації м. Києва.

За 7 років роботи сектору, фахівцями було підготовлено майже 700 досудових доповідей, більшість з них містила висновок про неможливість виправлення правопорушника в ізоляції від суспільства. Що дало підліткам можливість виправитись не покидаючи родину та батьків. Зараз на обліку сектору перебуває 39 підлітків, а також 7 неповнолітніх на стадії складання досудової доповіді.

Протягом 7 років були напрацьовані ефективні практики та прийоми роботи з неповнолітніми правопорушниками, зважаючи на їх не до кінця сформовану, крихку психіку та складні стосунки з оточуючим світом. В цьому працівників сектору ювенальної пробації підтримують партнери та волонтери пробації.

18 лютого 2024 року на відзначення 7 річниці сектору ювенальної пробації були запрошені представники організацій та установ, що допомагають неповнолітнім клієнтам пробації на шляху їх виправлення. 

Відкриваючи захід, Лілія Сидоренко, начальник філії Державної установи “Центр пробації” у м. Києві та Київській області, насамперед подякувала партнерам та волонтерам пробації, завдяки яким вдається ефективно та результативно втілювати в життя пробаційні та тренінгові програми, спрямовані на допомогу підліткам. Продовжуючи свій виступ  вона розповіла про досягнення сектору за ці роки. 

Висловлюємо подяку: Деполь Україна, Відділу ювенальної поліції м. Києва Головного управління національної поліції у м. Києві, Капеланський патруль, ВГЦ “Волонтер”, Київському міському Центру соціальних служб, Службі у справах дітей та сім’ї Київської міської державної адміністрації, Волонтеру Сектору ювенальної пробації м. Києва  – Тетяні Голубенко, за їх допомогу та всебічну підтримку у роботі з неповнолітніми правопорушниками сектору. Саме завдяки їхній невтомній підтримці вдається організовувати та втілювати в життя різноманітні навчальні, благодійні та патріотично-виховні заходи для молоді. Ці заходи роблять значний внесок у соціалізацію молоді та сприяють їхньому здоровому психічному розвитку.