Сектор з питань цивільного захисту


Фото Троян

Троян Олександр Іванович

 Начальник сектору

 

Контактні дані:

телефон: +38(044) 206 83 05

E-mail: cz.sektor@probation.gov.ua

Основні завдання

Організація та виконання Центром пробації та уповноважених органів з питань пробації заходів у сфері цивільного захисту спрямованих на захист працівників, майна і територій від надзвичайних ситуацій, зменшення ризику їх виникнення в повсякденних умовах, під час надзвичайних ситуацій і в особливий період.

Функції сектору

 • Забезпечує виконання заходів у сфері цивільного захисту
  у Центрі пробації та уповноважених органах з питань пробації.
 • Забезпечує розміщення інформації (наочної агітації) про заходи безпеки та відповідну поведінку працівників у зонах можливого ураження, у разі виникнення аварії на об’єктах Центру пробації.
 • Здійснює планування та забезпечує контроль за підготовкою і проведенням під час виникнення надзвичайних ситуацій заходів з евакуації працівників та майна Центру пробації.
 • Організовує забезпечення працівників Центру пробації та уповноважених органів з питань пробації засобами індивідуального захисту органів дихання та засобами колективного захисту.
 • Організовує та забезпечує проведення з працівниками навчання за програмами підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях, а також інструктажів з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.
 • Організовує та забезпечує виконання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, а також надає пропозиції щодо виконання вимог приписів, постанов і розпоряджень Державної служби надзвичайних ситуацій України та її територіальних органів.
 • Організовує та контролює утримання у справному стані засобів цивільного та протипожежного захисту, недопущення їх використання
  не за призначенням.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо порядку розробки Інструкції щодо дій персоналу філії Державної установи «Центру пробації» (з чисельністю працюючого персоналу 50 осіб і менше) у разі загрози або виникненні надзвичайних ситуацій.

Актуальні питання організації цивільного захисту в Державній установі «Центр пробації» та його філіях.

У Закарпатській, Кіровоградській та Чернігівській областях персонал пробації навчили діяти у випадку пожежі чи надзвичайних ситуацій

Як уберегтися у разі хімічної чи ядерної атаки