Рівненщина: реалізація цільових регіональних програмРівненщина: реалізація цільових регіональних програм
Уповноваженими органами з питань пробації Рівненської області протягом 2023 року проводиться ефективна робота щодо залучення до цільових програм органів місцевого самоврядування.
Зокрема, Рівненський районний сектор №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області, згідно з рішенням Гощанської селищної ради від 31.03.2023 №1975, був включений до цільової «Програми профілактики правопорушень на 2021-2025 роки». У поточному році у межах цієї програми для підтримки підрозділу пробації було виділено кошти у сумі 20000 грн., які освоєні на придбання офісних меблів, що в свою чергу, забезпечило покращення умов праці працівників сектору.
Напередодні Дня Незалежності України в оновленому приміщенні підрозділу пробації відбулася зустріч начальника філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області Олександра Адамця та начальниці сектору Людмили Снаговської із Гощанським селищним головою Миколою Панчуком, під час якої обговорили питання подальшої ефективної та дієвої співпраці, психологічної та соціальної підтримки суб’єктів пробації.
«Створення безпечного середовища в громаді – один із головних аспектів діяльності Гощанської селищної ради», – зазначив Микола Панчук.
За плідну співпрацю, фінансову підтримку Олександр Адамець вручив від імені директора Державної установи «Центр пробації» Олега Янчука подяки Миколі Панчуку та Людмилі Снаговській.
Як зауважив Олександр Адемець, співпраця підрозділу пробації з Гощанською селищною радою є прикладом успішного партнерства, спрямованого на створення ефективної системи соціальної підтримки суб’єктів пробації в громаді.