Рівненщина: підбиття підсумків діяльностіРівненщина: підбиття підсумків діяльності
На базі філії Державної установи «Центр пробації» Рівненській області з участю заступника директора Центру пробації Тетяни Кічатої, працівників філії та керівників підрозділів пробації Рівненщини 25 липня 2023 року проведено розширену онлайн-нараду за підсумками І півріччя.
Серед інших на нараді обговорювався стан розгляду судами подань про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням з акцентуванням уваги на обґрунтування зазначених подань, своєчасність звернення до судів з клопотаннями щодо звільнення від відбування покарань засуджених у зв’язку із закінченням строків давності виконання обвинувальних вироків.
Також було приділено увагу стану виконання Державної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Зокрема, обговорювалися шляхи та методи такого виховання, можливості використання, як зауважила Тетяна Кічата, у цьому процесі і кінопоказів, проведених кіноклубом «Docudays.ua».
Під час наради наголошувалося на якості наповнення та ведення Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту, – одного з ключових пріоритетів Центру пробації.
Начальник філії Олександр Адамець наголосив на пріоритетних завданнях на ІІ півріччя 2023 року, а саме: дієвій співпраці з органами місцевого самоврядування, розширення практики підтримки пробації через цільові програми та постійній взаємодії з іншими органами державної влади, що можуть бути задіяні при виконанні завдань, покладених на органи пробації.