Розпочато підготовку кураторів за новою онлайн програмоюРозпочато підготовку кураторів за новою онлайн програмою
26 грудня поточного року пів сотні працівників із підрозділів філій Центру пробації розпочали двотижневий онлайн курс навчання за сучасною тренінговою програмою «Розвиток у працівників пробації навичок реалізації пробаціних програм», розробленого у рамках співробітництва з Проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).
300 пробаціонерів виявили бажання набути навичок з реалізації пробаційних програм протягом 2022-2023 з подальшим застосуванням їх на практиці у якості кураторів.
Цей курс передбачає виконання різноманітних завдань та вправ для якнайкращого засвоєння різних аспектів та вироблення практичних навичок роботи із правопорушниками, які відбувають покарання без ізоляції від суспільства.
Окрім того, учасники онлайн курсу опанують базові засади когнітивно-поведінкового втручання та мотиваційного консультування, а також опрацюють алгоритм реалізації пробаційних програм, визначать форми їх впровадження та складові ефективного тренінгу; дізнаються про правила ведення бесіди, отримають поради щодо «правильного» реагування на можливий опір суб’єктів пробації під час проведення занять.
Це ще один ресурс для набуття пробаціонерами важливих знань і навичок для роботи з інструментами пробації, що надактуально в сучасних реаліях.