Робоча зустріч представників Державної установи «Центр пробації» та пробаціонерів Латвії та ЛитвиРобоча зустріч представників Державної установи «Центр пробації» та пробаціонерів Латвії та Литви

Робота з міжнародними партнерами розпочалася із презентації концепту роботи Шевченківського районного відділу пробації у м. Києві. Це перший модельний офіс пробації, який створено з урахуванням кращого досвіду пробації європейських країн у тому числі Латвії та Литви, з нагоди 30-річчя Незалежності України,

Під час спілкування з іноземними колегами працівники підрозділу пробації обмінялися досвідом роботи в Єдиному реєстрі засуджених та осіб, узятих під варту. Також гості відвідали сектор психологічної допомоги та інновацій в пробації Центру пробації (ресурсна лабораторія), де поспілкувалися з його працівниками щодо проведених ними досліджень та обмінялися перспективними методиками, що спрямовані на реалізацію індивідуального підходу в роботі з суб’єктами пробації.

Робота з міжнародними партнерами продовжилася із презентації Олега Янчука, директора Державної установи «Центр пробації», про те як функціонує система пробації України в умовах військової агресії, якими викликами сьогодні вона стикається, а також окреслено досягнення діяльності.

Олег Янчук акцентував увагу на розпочаті до війни реформи, та підкреслив важливість соціального партнерства для підвищення безпеки у громадах і плани щодо відновлення та подальшого розвитку. «Ми віримо в перемогу, продовжуємо реформу пробації, дякуємо за партнерську підтримку!» – підсумував свій виступ директор Центру пробації.

Також учасники обговорили низку питань, що спрямовані на підвищення ефективності пробації України та подальшого співробітництва.