Результати соціологічного опитування НАЗК з комплексної оцінки ситуації з корупцією в Україні у 2023 роціРезультати соціологічного опитування НАЗК з комплексної оцінки ситуації з корупцією в Україні у 2023 році

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) презентувало результати соціологічного опитування з комплексної оцінки ситуації з корупцією в Україні у 2023 році. Це – одне з найґрунтовніших досліджень ключових вимірів корупції у найважливіших сферах суспільного життя, яке щорічно проводиться на замовлення НАЗК.

Попри наявність низки негативних трендів, які виявило дослідження, варто зазначити, що близько 60% населення та підприємців негативно ставиться до корупційних проявів. Також в суспільстві сформувалась чітка позиція схвалення дій з викривання корупційних проявів. Відповідний показник за результатами опитування продовжив зростання – у 2023 році абсолютна більшість як населення (67%), так і бізнесу (90%) схвалювали діяльність викривачів корупції, що посилює потенціал країни для успішної протидії корупції в майбутньому.

Нагадуємо:
+38(044) 206 83 05- телефонна лінія Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Державної установи «Центр пробації» (corruption@probation.gov.ua)

Ознайомитись з дослідженням можна за посиланнямhttp://surl.li/ruqrq