Підтримка громад робить пробацію сильнішоюПідтримка громад робить пробацію сильнішою
Робота служби пробації має значний вплив на життя громади та потребує ресурсів, яких, на жаль, не завжди вистачає у складні часи війни. Цільові програми — це показник підтримки від громад та розуміння ролі пробації в безпеці суспільства.
Підтримка місцевих громад відіграє велику і неоціненну роль у життєдіяльності уповноважених органів з питань пробації.
Завдяки підтримці громад на Волині впродовж 2023 року на рахунок спеціального фонду у вигляді субвенції надійшло 500 тис. грн, які були використані для покращення умов праці для 6 підрозділів пробації: Володимирського районного відділу №2, Луцького районного відділу №1, Луцького районного відділу №2, Камінь-Каширського районного сектора №3, Ковельського районного сектора №1, Ковельського районного сектора №2.
Для облаштування у підрозділах пробації безпекових зон закуплені будівельні та господарські товари, проведено заміну вікон та дверей, облаштовано кімнати індивідуальної роботи, придбано нові меблі, замінено підлогове покриття. Силами місцевої громади проведено реконструкцію даху та заміну вікон із встановленням протизламних ролетів у приміщенні Луцького районного відділу №2, що у місті Ківерці.
У планах на 2024 рік відкриття нових модельних офісів та створення безпекових умов для персоналу уповноважених органів з питань пробації області.
Фінансові підсумки підбили й на Одещині. Протягом 2023 року були покращені умови праці для пробаціонерів Подільського районного сектора № 1, Болградського районного сектора № 1, Роздільнянського районного відділу, Суворовського районного відділу, Одеського районного відділу № 1, Ізмаїльського районного відділу № 3. Для підрозділів закуплено меблі, кондиціонери, багатофункціональні пристрої та ноутбуки.
Також коштом субвенцій було закуплено 130 вогнегасників. Додатково придбано обладнання охорони для 8 підрозділів пробації, де забезпечено цілодобову охорону та терміновий виклик охоронців тривожною кнопкою.
Підпорядковані підрозділи забезпечено папером офісним, поштовими конвертами, надано універсальні послуги акціонерного товариства “Укрпошта”, виготовлено вивіски, штампи, печатки, іміджеві теки. Закуплено ліцензії та запроваджено систему “MegapolisDocNet” в підрозділах пробації Одеського регіону.
Для проведення соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації закуплено фліпчарти, проєктори, проєкційні екрани.
За рахунок отриманих субвенцій здійснювалася оплата оренди службових приміщень, послуги охоронних агенцій, страхування орендованих приміщень та прибирання прибудинкової території.