Підрозділи Одещини готуються до тестування системи “Megapolis.DocNet”Підрозділи Одещини готуються до тестування системи “Megapolis.DocNet”

17 серпня 2023 року відбулася онлайн-нарада з участю заступника директора Державної установи «Центр пробації» Тетяни Кічатої, працівників відділу інформаційних технологій та відділу фінансування, бухгалтерського обліку та звітності Державної установи «Центр пробації», начальника та працівниками філії Центру пробації в Одеській області.

 

Під час наради Тетяна Кічата зосередила увагу на роз’ясненні алгоритму визначення порядку організації роботи з електронними документами в системі електронного документообігу «Megapolis.DocNet». Вона підкреслила, що перехід до електронної взаємодії підрозділів пробації суттєво зменшить витрати, пов’язані з паперовим документообігом та пришвидшить комунікацію.

 

Начальник філії Ольга Боровська зауважила, що працівники філії вже мають необхідні знання та працюють в системі електронного документообігу, проте підключення до «Megapolis.DocNet» сприятиме ефективній взаємодії, швидкому обміну інформаціїєю та постійному контролю за виконанням поставлених завдань.

 

Довідково: впровадження системи «Megapolis.DocNet» у підрозділах Одеського регіону буде здійснюватися за рахунок коштів, отриманих від субвенцій «Програми матеріально-технічного забезпечення діяльності і розвитку філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області у 2023 – 2024 роках».