Підвищуємо професійну компетентність працівників пробації задля  безпечнішого суспільстваПідвищуємо професійну компетентність працівників пробації задля  безпечнішого суспільства

Днями, на базі філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області для пробаціонерів Буковини був проведений навчальний тренінг щодо використання інструментів пробації для реалізації заходів соціально-виховної роботи з суб’єктами пробації. 

Захід відбувся за ініціативи філії Центру пробації в Чернівецькій області. Учасниками тренінгу стали представники Юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича та працівники уповноважених органів з питань пробації Чернівецької області.

Під час тренінгу, проведеного Христиною Ануфрієвою, керівницею відділу соціально-виховної роботи з суб’єктами пробації, пробаційних програм та взаємодії з волонтерами пробації, працівники вдосконалили свої знання щодо використання інструментів пробації під час соціально-виховної роботи з засудженими. Також вони мали можливість відпрацювати відповідні навички, використовуючи запропоновані організаторами кейси. 

Також було обговорено окремі випадки роботи з суб’єктами пробації, зокрема особливості проведення оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення відносно суб’єктів пробації, планування індивідуальної роботи з ними з використанням ресурсів громади та волонтерів. 

Підсумовуючи, начальник філії Руслан Кувіла зазначив, що проведення таких тренінгів є корисним для працівників органів пробації, оскільки дає можливість обговорити як теоретичні, так і практичні аспекти роботи. На його думку, це сприяє покращенню професійної компетентності працівників, а також впливає на підвищення безпеки громад Чернівецької області, шляхом зниження ризику вичинення повторних злочинів.